Zabudowy Serwisowe

ZABUDOWY I WYPOSAŻENIE DLA MOBILNYCH SERWISÓW / WARSZTATÓW

ZABUDOWY SERWISOWE

Proponujemy kompleksową usługę, która obejmuje projektowanie i montaż serwisowej zabudowy w pojazdach o różnej wielkości. Mobilny warsztat samochodowy wprowadzi ład i porządek. Znalezienie odpowiedniego sprzętu i akcesoriów też nie będzie już stanowiło żadnego problemu. Mobilny warsztat to coś więcej niż skrzynka narzędziowa. Jej funkcję przejmują szafy, szuflady, schowki i pojemniki o specjalnym przeznaczeniu. Dzięki temu rozwiązaniu nie zapomnisz o niczym, co może ci się przydać w codziennej pracy.

Cenimy najwyższą jakość. Dlatego tworzenie mobilnego warsztatu samochodowego odbywa się w oparciu o dwa uznane na rynku systemy modułowej zabudowy nadwozi. Cieszą się one renomą i są chwalone przez wielu użytkowników. Stalowy system SIM charakteryzuje się niezwykle dużą wytrzymałością. Poza tym stosunek jakości do ceny jest w tym przypadku bardzo dobry. Z kolei aluminiowo-stalowy system EquipCar wykonany został z niezwykłą starannością przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii. Łączy w sobie zalety niskiej masy, wysokiej estetyki i dużej wytrzymałości.

Jesteśmy w stanie odpowiednio dopasować zabudowę do każdego pojazdu i wyposażyć go we wszystkie niezbędne elementy dodatkowe, jak: podłogi, oświetlenie LED, systemy zabezpieczenia ładunków, obicie przestrzeni ładunkowej, ogrzewanie postojowe czy zestawy prądowo-powietrzne. Stworzymy dla Ciebie idealny mobilny warsztat. Skrzynka narzędziowa w razie potrzeby też w nim znajdzie swoje miejsce. Co istotne, prawidłowo wykonane zabudowa warsztatowa znacząco skróci czas usługi serwisantów, uporządkuje i zabezpieczy ładunek na czas transportu. Poprawi także wizerunek firmy w oczach klientów. Dołożymy wszelkich starań, aby zabudowany przez nas mobilny warsztat spełnił wszystkie Twoje oczekiwania.


   i ładunkowej, ogrzewanie postojowe czy odpowiednio dopasowane zestawy prądowo-powietrzne.

ZALETY

  • Bardzo dobry stosunek ceny do jakości
  • Duża żywotność
  • Modułowa konstrukcja (możliwa szybka wymina poszczególnych podzespołów)
  • Polska produkcja

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Bemet.net Sp. z o.o.z siedzibą w 46-282 Lasowice Wielkie, Lasowice Wielkie 95A
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawiciela firmy Bemet.net Sp. z o.o. w celach handlowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bemet.net Sp. z o.o. z siedzibą w 46-282 Lasowice Wielkie , Lasowice Wielkie 95A, moich danych osobowych w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera firmy Bemet.net Sp. z o.o.