Zabudowy Serwisowe

ZABUDOWY I WYPOSAŻENIE DLA MOBILNYCH SERWISÓW / WARSZTATÓW

ZABUDOWY SERWISOWE

Zabudowa warsztatów mobilnych odbywa się w oparciu o dwa uznane na rynku systemy modułowej zabudowy nadwozi. Stalowy system SIM charakteryzuje się niezwykle dużą wytrzymałością oraz bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Drugim z oferowanych systemów jest aluminiowo-stalowy system EquipCar. Wykonany z niezwykłą starannością przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii, łączy w sobie zalety niskiej masy, wysokiej estetyki i dużej wytrzymałości. Jesteśmy w stanie odpowiednio dopasować zabudowę do każdego pojazdu i wyposażyć go we wszystkie niezbędne elementy dodatkowe jak: podłogi, oświetlenie LED, systemy zabezpieczenia ładunków, obicie przestrzeni ładunkowej, ogrzewanie postojowe czy odpowiednio dopasowane zestawy prądowo-powietrzne. Prawidłowo wykonana zabudowa warsztatowa, znacząco skróci czas usługi serwisantów, uporządkuje i zabezpieczy na czas transportu Twój ładunek i co nie bez znaczenia poprawi wizerunek firmy w oczach Twoich klientów. Dołożymy wszelkich starań aby zabudowany przez nas warsztat mobilny spełnił wszystkie Twoje oczekiwania.


   i ładunkowej, ogrzewanie postojowe czy odpowiednio dopasowane zestawy prądowo-powietrzne.

ZALETY

  • Bardzo dobry stosunek ceny do jakości
  • Duża żywotność
  • Modułowa konstrukcja (możliwa szybka wymina poszczególnych podzespołów)
  • Polska produkcja

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Bemet.net Sp. z o.o.z siedzibą w 46-282 Lasowice Wielkie, Lasowice Wielkie 95A
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawiciela firmy Bemet.net Sp. z o.o. w celach handlowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bemet.net Sp. z o.o. z siedzibą w 46-282 Lasowice Wielkie , Lasowice Wielkie 95A, moich danych osobowych w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera firmy Bemet.net Sp. z o.o.