SKRZYNKI TANOS

SYSTEM SKRZYNEK NARZĘDZIOWYCH ORAZ ORGANIZERÓW

SKRZYNKI TANOS SYSTAINER®

Niemiecka firma  TANOS GmbH od lat z powodzeniem prowadzi sprzedaż rodzinnych produktów systainer®, które zostały już sprzedane w ilości ponad 22 milionów szt.
Systainer® narodził się z wymogu bezpiecznego pakowania materiałów i narzędzi roboczych, uporządkowania ich, a przede wszystkim zaoszczędzenia czasu. Udało się to osiągnąć dzięki unikalnemu, opatentowanemu systemowi walizek, w którym poszczególne systainery® mogą być układane w stosy i być ze sobą łączone.
Jako przedstawiciele na rynku polskim oferujemy Państwu oryginalne produkty systainer®!
Systainer® - nie tylko walizka, ale system!

Cennik w walucie Euro oraz katalog produktów znajdziecie Państwo w dziale "DO POBRANIA"

   

ZALETY

  • Jakość - 100% tworzywo ABS. Najlepszy podstawowy materiał w połączeniu z najbardziej stabilną konstrukcją oznacza maksymalną wytrzymałość. Ponadto wszystkie systainery® są odporne na uderzenia, oraz pyło- i bryzgoszczelne.
  • Wymienność - wszystkie komponenty systainer®, takie jak korpus, pokrywa, uchwyt lub zamknięcia, można łatwo wymieniać, co gwarantuje długą żywotność produktu.
     
  • Dostosowane wymiary do EURO palety – wymiary skrzynek systainer® umożliwiają laminarne (warstwowe) układanie, oszczędzając tym samym zajmowaną powierzchnię.
  • Indywidualność - oprócz dwóch podstawowych kolorów (jasnoszarego i antracytowego) mają Państwo do wyboru inne standardowe kolory. Można także skonfigurować Państwa systainer® korzystając z różnych opcji koloru dla zamknięć i uchwytów.

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Bemet.net Sp. z o.o.z siedzibą w 46-282 Lasowice Wielkie, Lasowice Wielkie 95A
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawiciela firmy Bemet.net Sp. z o.o. w celach handlowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bemet.net Sp. z o.o. z siedzibą w 46-282 Lasowice Wielkie , Lasowice Wielkie 95A, moich danych osobowych w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera firmy Bemet.net Sp. z o.o.