Podłogi i obicia - zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej

Większość nowych VAN’ów i samochodów dostawczych które opuszczają salony samochodowe nie jest w ogóle lub jest w małym stopniu wyposażona w elementy zabezpieczenia podłogi, nadkoli, ścian bocznych, drzwi i sufitu. Chcąc przez dłuższy czas eksploatować taki pojazd, należy wziąć pod uwagę możliwość odpowiedniego zabezpieczenia elementów karoserii w przedziale ładunkowym. Od początku naszej działalności wykonujemy zabezpieczenia przedziałów bagażowych i serwisowych w postaci podłóg i obić z różnych specjalnych materiałów które skutecznie zabezpieczają karoserię przed uszkodzeniami spowodowanymi przez przewożony ładunek. Samochody posiadające takie zabezpieczenia dłużej zachowują dobry wygląd zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pojazdu i są chętniej kupowane z drugiej ręki.

ZALETY

  • Duża odporność na uderzenia
  • Płyty podłogowe są antypoślizgowe i wodoodporne
  • Obicia - płyta PP - duża wytrzymałość i niska waga
  • Obicia - sklejka laminowana - bardzo duża wytrzymałość i niska cena

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Bemet.net Sp. z o.o.z siedzibą w 46-282 Lasowice Wielkie, Lasowice Wielkie 95A
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawiciela firmy Bemet.net Sp. z o.o. w celach handlowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bemet.net Sp. z o.o. z siedzibą w 46-282 Lasowice Wielkie , Lasowice Wielkie 95A, moich danych osobowych w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera firmy Bemet.net Sp. z o.o.