Akcesoria do zabezpieczenia ładunków - listwy transportowe, pasy, drążki, haczyki, zaczepy

LISTWY TRANSPORTOWE, PASY, DRĄŻKI, HACZYKI, ZACZEPY ...

Zabezpieczenie ładunku

Dobrze zabezpieczony towar to podstawa udanej dostawy. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór akcesoriów do prawidłowego i solidnego zabezpieczenia ładunków w transporcie niezależnie od kształtu czy gabarytów. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie dla branż zajmujących się przewozem towarów. Oferujemy listwy transportowe gwarantujące skuteczne zabezpieczenie ładunku w wielu wariantach. Proponujemy pasy, drążki rozporowe oraz inne certyfikowane elementy wyposażenia najwyższej jakości potwierdzonej atestami. Wszystkie dostępne rozwiązania pozwolą na efektywne zabezpieczenie towaru w transporcie od momentu wyruszenia w trasę aż do dotarcia do punktu przeznaczenia. Wszystkie akcesoria można swobodnie dopasować według rozmiaru przewożonego ładunku.

Listwy transportowe, pasy, drążki, haczyki, zaczepy

ZALETY

  • Szeroki wybór akcesoriów
  • Możliwość dopasowania rozmiaru
  • Certyfikaty i atesty
  • Najwyższa jakość

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Bemet.net Sp. z o.o.z siedzibą w 46-282 Lasowice Wielkie, Lasowice Wielkie 95A
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawiciela firmy Bemet.net Sp. z o.o. w celach handlowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bemet.net Sp. z o.o. z siedzibą w 46-282 Lasowice Wielkie , Lasowice Wielkie 95A, moich danych osobowych w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera firmy Bemet.net Sp. z o.o.