Blog i aktualności

Porady oraz najnowsze informacje

 • RHINO PRODUCTS

  • 2024-06-28 17:22:30

   

  Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od ponad 20 lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło na nawiązanie współprac z wieloma zagranicznymi kontrahentami. Bardzo ważnym krokiem w rozwoju firmy okazało się rozpoczęcie kooperacji z producentem RHINO. Już od ponad 17 lat zajmuje się on wytwarzaniem bagażników dachowych, belek, stopni tylnych drzwi oraz akcesoriów przytrzymujących drabiny do różnego rodzaju pojazdów użytkowych. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Wielkiej Brytanii, jednak rozbudowana dystrybucja sprawia, że oferowane produkty są sprzedawane nie tylko w Europie, ale także na całym świecie.

  Współpraca z firmą RHINO to przede wszystkim gwarancja spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Przedsiębiorstwo od samego początku stawia na jakość oraz nieustanne udoskonalanie swoich produktów. Firma oferuje wszystko to, czego potrzebują właściciele samochodów dostawczych, aby wykonywana przez nich praca była łatwiejsza, bezpieczniejsza oraz jeszcze bardziej produktywna.


  KammRack zastąpił wiodący na rynku kosz dachowy do pojazdów użytkowych od Rhino — AluminiumRack.
  Chociaż na pierwszy rzut oka nowy kosz wygląda tak samo, jak jego poprzednik, wprowadzono w nim wiele zmian, aby przenieść go na wyższy poziom. Najważniejszą z nich jest to, że KammRack — jak sama nazwa wskazuje — dzieli belki poprzeczne o ultraaerodynamicznym profilu i stopki z bagażnikami z gamy KammBar.

          
  Przedstawiamy KammRack Black.Stylową, czarną wersję naszego bestsellerowego kosza KammRack, która jest tak samo wytrzymała i funkcjonalna, jak jej srebrny odpowiednik.
  Jako część rodziny Kamm, KammRack Black posiada belki poprzeczne o takim samym profilu, jak bagażniki KammBar Pro i KammBar Fleet. Ich unikatowy profil “Kamm” pozwala na swobodny przepływ powietrza wokół belki, co redukuje jego opór i minimalizuje wytwarzany hałas.

          


  Pojazdy komercyjne nowej generacji wymagają wyposażenia nowej generacji. Dlatego też specjaliści korzystający z samochodów dostawczych najchętniej sięgają po aerodynamiczny, estetyczny i odporny na korozję system KammBar Pro.

          


  System do transportu drabin SafeStow4 daje możliwość bezpiecznego i łatwego przechowywania oraz przewożenia drabiny.
  Dostępny w kilku wariantach pozwalających na przechowywanie i transport drabin pojedynczych, podwójnych, ekstra szerokich oraz dachowych, SafeStow4 został udoskonalony tak, aby zmaksymalizować jego wydajność.

          


  Stopień AccessStep został zaprojektowany z myślą o codziennym bezpieczeństwie i wygodzie użytkowników samochodów dostawczych. Zapewniaja to m.in. odblaskowa naklejka zwiększająca widoczność całego elementu i szerokie, antypoślizgowe bieżniki. Stopień AccessStep nie tylko ułatwia wchodzenie na tył pojazdu, ale także zapewnia bezpieczną i stabilną platformę, z której można dosięgnąć jego dachu. Eliminuje to potrzebę wyciągania się lub wspinania na oponę podczas załadunku lub rozładunku towarów przechowywanych na pojeździe – oba te czynniki są częstymi przyczynami wypadków związanych z samochodami dostawczymi.

          


  Dzięki zaawansowanym technicznie amortyzatorom i specjalnemu ruchomego stelażowi stopień ImpactStep od Rhino Products przejmuje na siebie siłę uderzenia i chroni pojazd przed skutkami kolizji przy niskich prędkościach, takich jak te podczas parkowania i załadunku. Pozwala to na obniżenie kosztów związanych z naprawą oraz czasem niedostępności pojazdu, co ma znaczenie zwłaszcza we flotach.

          


  TowStep to tylny stopień dostępowy przeznaczony dla samochodów z hakami holowniczymi. To, co wyróżnia go spośród innych stopni, to zdejmowana część centralna, która po wypięciu umożliwia szybkie i bezproblemowe podłączenie przyczepy.
  Stopień umożliwia holowanym przyczepom osiągnięcie kąta skrętu 110 stopni. TowStep można bezproblemowo zamontować na każdym haku holowniczym typu kołnierzowego.

          


  Aluminiowa drabina na tylne drzwi AluminiumLadder łączy w sobie wytrzymałość i styl, będąc jednym z najbardziej estetycznych akcesoriów do samochodów użytkowych. Dzięki zastosowaniu bardzo wytrzymałych aluminiowych poręczy i wzmocnionych włóknem szklanym nylonowych szczebli, drabina AluminiumLadder to wyjątkowo lekkie akcesorium, idealne do maksymalizacji oszczędności paliwa. AluminiumLadder jest dostępna w konfiguracjach 6, 7 i 8 szczebli z zestawami montażowymi indywidualnie dopasowanymi do wielu popularnych pojazdów użytkowych.

          


  Pierwsze kompletne przeprojektowanie niezwykle popularnej tuby PorteTube od momentu wprowadzenia jej na rynek w 2005 roku.
  PorteTube Pro to nowa odsłona wiodącego w Europie akcesorium do bezpiecznego transportu rurek miedzianych, rurek z tworzywa sztucznego i innych długich materiałów. Połączenie nowego, stylowego designu i funkcjonalności starszego modelu sprawia, że tuba transportowa PorteTube Pro jest doskonałym produktem wybieranym przez profesjonalnych użytkowników samochodów dostawczych.